• OCSiR

• Boiska są czynne w następujących terminach:

• boiska dostępne tylko dla szkół, w których odbywają się zajęcia szkolne: poniedziałek - piątek: godz.8:00 - 16:00

• boiska dostępne  dla wszystkich chętnych z zastrzeżeniem pierwszeństwa dla grup zorganizowanych w organizacjach szkolnych, w których odbywają się zajęcia szkolne: poniedziałek - piątek :godz.16:00 - 20:00, sobota - niedziela: godz. 10:00-20:00

– osobą odpowiedzialną za funkcjonowanie boisk sportowych która udzieli rzetelnych informacji na temat  zasad korzystania z obiektu OCSiR  jest animator Pan Mariusz Pikuła, telefon kontaktowy 91 421 80 10.

ZASADY KORZYSTANIA Z OCSiR od 4 maja 2020

Od 4 maja 2020 do odwołania udostępnione zostały obiekty infrastruktury sportowej o charakterze otwartym.

Na podstawie tej decyzji rządu OCSiR przy SP44 zostaje ponownie otwarte, ale wymagane jest telefoniczne zgłoszenie chęci skorzystania z obiektu. Dzwonić należy na numer szkolny 091 421 8010 w godzinach 11.00 - 13.00. Pierwszeństwo skorzystania z obiektu mają grupy zorganizowane.

Na  obiekcie sportowym obowiązują następujące zasady bezpieczeństwa:

- zachowanie dystansu społecznego

- ograniczenie ilościowe do 6 osób na 1 boisko

- obowiązkowa dezynfekcja rąk: środki dezynfekujące trzeba zapewnić sobie samemu

- korzystanie wyłącznie z osobistego sprzętu treningowego (piłek).

OSIEDLOWE CENTRUM SPORTU i REKREACJI

• ZIELONE BOISKO - boisko do gry w piłkę nożną, piłkę siatkową