• TERMIN GŁÓWNY

• 10 CZERWCA 2024 (PONIEDZIAŁEK) - JĘZYK POLSKI - GODZ. 9.00

• 11 CZERWCA 2024 (WTOREK) - MATEMATYKA - GODZ. 9.00

• 12 CZERWCA 2024 (ŚRODA) - JĘZYY OBCY NOWOŻYTNY - GODZ. 9.00

Do egzaminu ósmoklasisty w terminie dodatkowym przystępuje uczeń, który:

a. z przyczyn losowych lub zdrowotnych nie przystąpił do egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu lub przedmiotów w terminie głównym ALBO

b. przerwał lub któremu przerwano i unieważniono egzamin ósmoklasisty z danego przedmiotu lub przedmiotów w terminie głównym (również z przyczyn losowych lub zdrowotnych) ALBO

Do egzaminu ósmoklasisty w terminie dodatkowym przystępuje również uczeń, któremu dyrektor OKE lub dyrektor CKE unieważnił egzamin z danego przedmiotu lub przedmiotów.

Do egzaminu ósmoklasisty w terminie dodatkowym zdający przystępuje w szkole, której jest uczniem lub słuchaczem.

UDOSTĘPNIENIE WYNIKÓW EGZAMINU W ZIU

3 LIPCA 2024