• Międzyszkolna Sieć Współpracy

• W dniu 4 stycznia 2018 roku została powołana Międzyszkolna Sieć Współpracy nauczycieli stosujących technologie informacyjno-komunikacyjne w ramach programu "Aktywna Tablica".
          Szkoły, które będą uczestniczyć we współpracy:

Szkoła Podstawowa nr 23 w Szczecinie
              Szkoła Podstawowa nr 71 w Szczecinie
              Szkoła Podstawowa nr 65 w Szczecinie
              Szkoła Podstawowa nr 44 w Szczecinie

Zadania Międzyszkolnej Sieci Współpracy Nauczycieli stosujących technologie informacyjno-komunikacyjne:
          - Udział nauczycieli (minimum jeden nauczyciel) w min. trzech spotkaniach w ramach Sieci.
          - Zorganizowanie co najmniej dwóch lekcji otwartych z wykorzystaniem TIK w nauczaniu.
          - Dzielenie się przyjętymi rozwiązaniami i doświadczeniami z innymi nauczycielami oraz udostępnianie, w szczególności opracowanych scenariuszy zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem TIK, przykładów dobrych praktyk.