• Podziękowania 2016/2017

•

Gratulujemy odpowiedzialnej postawy uczniowi klasy V SP - Przemysławowi Durce - przejwaiającej się okazaniem pomocy koledze, który uległ poturbowaniu w wyniku upadku. Osobie poturbowanej gratulujemy dzielności i twardej postawy mimo silnego bólu.

Dziękujemy Michałowi Krysiakowi - absolwentowi naszej szkoły - za pomoc w pozyskiwaniu materiałów dydaktycznych.

Bardzo dziękujemy tacie Zosi Wojtachni - p. Michałowi Wojtachni oraz p. Mariuszowi Pikule za pomoc w przeniesieniu gabarytowych mebli.

Oskarowi Puchalskiemu, uczniowi III GM, bardzo dziękujemy za godną pochwały postawę - odniesienie do sekretariatu znalezionego zegarka. Właścicielem był chłopiec z klasy IV.

Bardzo dziękujemy PAŃSTWU KAMILI I ROBERTOWI SADOWSKIM za kanapy, które  czynią hol I piętra bardziej przytulnym i obleganym miejscem w czasie przerw przez naszych uczniów.  Dziękujemy też Radzie Rodziców za   przetransportowanie ich bez żadnych szkód do naszej szkoły.

Chłopcom z I GM - Jakubowi Gajdemskiemu i Bartkowi Gurazdzie - bardzo dziękujemy za wzorowa postwę - odniesienie znalezionego telefonu w szatni wychowania fizycznego.

Wicedyrektor

Państwu Malewiczom i Stawarzom dziekujemy za wzbogacenie szkolnego księgozbioru.

Panu Tomaszowi Wilkoszowi za umiejętności, możliwości i chęci, które okazał w zmontowaniu filmu z Jesiennych Prezentacji, bardzo dziękujemy!

Wychowawca kl. VIb

Bartkowi Wilkoszowi z kl. VI b i Kubie Brudkowi z kl. I GM., za zmontowanie teledysku do utworu wykonywanego przez Dawida Kwiatkowskiego pt.: "Niezniszczalnym być",  a tym samym zapewnienie nam możliwości startowania w konkursie TVN-serdecznie dziękujemy.
                                                                                                                                                                                             Klasa I GM z wychowawczynią

Kacprowi Kozłowskiemu, uczniowi kl. VI b, bardzo dziękujemy za odniesienie do sekretariatu znalezionego podczas przerwy na korytarzu szkolnym zegarka. Jest to godna naśladowania postawa! Właściciel już się znalazł i był bardzo wdzięczny.

Wychowawca kl. VI b

Państwu Kawkom za umożliwienie przeprowadzenia w naszej szkole akcji Krokusowej Rewolucji, bardzo dziękujemy.

Dyrektor ZS 10

Jakubowi Szulejce, Igorowi Cencelewskiemu i Robertowi Wójcikowi, uczniomkl. IV, bardzo dziękujemy za odniesienie do sekretariatu znalezionego w szatni telefonu komórkowego. Chłopcy brawo za postawę! Mama właściciela już odebrała telefon i była wdzięczna znalazcom.

Wicedyrektor

Laurze Misiurskiej, Maciejowi Legieciowi, uczniom kl. II GM, bardzo dziękujemy za oddanie właścicielowi znalezionego w drodze do szkoły telefonu komórkowego. Brawo za postawę! Właściciel był bardzo wdzięczny.

Wicedyrektor

Podziękowanie dla Klaudii Bonek za upieczenie pysznych babeczek oraz Jakubowi Gajdemskiemu za przygotowanie pysznego ciasta na Dzień Edukacji Narodowej.

Opiekun Dużego SU - Anna Łukasiwicz

Za to, że ten Dzień, drodzy Rodzice, mógł dla nas być naprawdę wyjątkowy, za papier ksero, pyszne ciasta i wspaniłą kawę, za uśmiech na twarzy, bardzo dziękujemy.

Nauczyciele ZS 10