• __________________________________________

ROK SZKOLNY 2023/2024

Jednorazowa składka na Radę Rodziców za jedno dziecko w szkole wynosi 50 zł, za dwoje dzieci w szkole - 80 zł, za kolejne dziecko w szkole 10 zł.

Składka na ubezpieczenie w roku szkolnym  wynosi 32 zł płatne u wychowacy do końca września 2023.

ROK SZKOLNY 2022/2023

Jednorazowa składka na Radę Rodziców za jedno dziecko w szkole wynosi 50 zł, za dwoje i więcej dzieci w szkole - 80 zł.

Składka na ubezpieczenie w roku szkolnym  wynosi 30 zł. płatne u wychowacy.

Zabranie Rady Rodziców odbędzie się 8 września 2022 r. o godz. 17.45

Jednorazowa składka na Radę Rodziców za jedno dziecko w szkole wynosi 40 zł, za dwoje i więcej dzieci w szkole - 40 zł.

Zabranie Rady Rodziców odbędzie się 25 września 2019 r. o godz. 17.00

Składka na ubezpieczenie w roku szkolnym 2019/2020 wynosi 27 zł. płatne do 18 października 2019 u skarbnika klasowego.

Ponownie Rada Rodziców proponuje wybór fotografa z firmy "Studio na piętrze". Poniżej przedstawiamy cennik i rodzaje zdjęć. Jednocześnie informujemy o konkursie na najciekawsze przygotowanie się do zdjęcia grupowiego, który promuje kreatywność klas. Klasa, która najlepiej przygotuje się do zdjęcia grupowego, tzn. przygotuje dekoracje, nakrycia głowy, stroje, itp, otrzyma od firmy zdjęcie grupowe w formacie 50x70 w ramce do gabinetu.

Informujemy, że zdjęcia w naszej szkole, wykonywać będzie profesjonalny fotograf - "Studio na Piętrze". Przedstawiamy ofertę:

List przewodniczącego Rady Radziców - p. Macieja Zaśki - do rodziców:

list1.pdf

list2.pdf

Wpłaty na Radę Rodziców - 30 zł (jedno dziecko w szkole) lub 40 zł (więcej niż jedno dziecko
          w szkole).

Informujemy, że zdjęcia w naszej szkole, dzięki naszym staraniom, wykonywać będzie profesjonalny fotograf - "Studio na Piętrze". Przedstawiamy ofertę:

Początek roku szkolnego rozpoczął się dla tych najmłodszych w przyjemnych okolicznościach. Oddział przedszkolny otrzymał prezent w postaci kredek, a klasa I SP - liczydło. Życzymy samych sukcesów, a Rodzicom dziękujemy za wpłaty na fundusz RR.

Wpłaty na Radę Rodziców - 25 zł (jedno dziecko w szkole) lub 35 zł (więcej niż jedno dziecko
          w szkole).